OOÚ

Zásady ochrany osobních údajů farnosti Stařeč

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://caslavice.farnoststarec.cz.

Adresa: Římskokatolická farnost Čáslavice 1, 675 24 Čáslavice

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Shromažďujeme následující osobní údaje: jméno, příjmení, e-mail pro účely reagování na zaslané vzkazy z kontaktního formuláře.

Kontaktní formuláře

V případě použití kontaktního formuláře se vzkazem v sekci Kontakt jsou data odeslána do oficiální e-mailové schránky farnosti Stařeč a slouží pouze pro účely zpětného kontaktování. Osobní údaje nejsou bez Vašeho souhlasu předány žádné třetí straně.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Data z formulářů jsou uchovávána podle potřeby z ohledem na proces vzájemného kontaktování.

Jaká máte práva?

Můžete nás požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů. Dále máte právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu, právo odvolat souhlas se zpracováním, právo podat stížnost ÚOOÚ (obecně v případě porušení).

Kam posíláme vaše data?

Formuláře mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí.

Uplatnění práv

Jako církevní právnická osoba nemáme povinnost zřizovat pověřence pro ochranu osobních údajů. V případě, že nebudete mít nějaké dotazy či nejasnosti ke zpracování Vašich osobních údajů, kontaktujte nás na e-mailové adrese: starec@dieceze.cz